O firmie

100% naturalny smoothie!

Jesteśmy niewielką firmą, w której panuje rodzinna atmosfera wzajemnej pomocy oraz współpracy. Chcemy wspierać się w ciągłym rozwoju oraz motywować do sięgania po coraz to kolejne, wyznaczane cele – w których zawsze to Twoje dobro jest na pierwszym miejscu! Uroczyste posadzenie pierwszego krzewu borówki amerykańskiej odbyło się w roku 1999. Od tego czasu, każdego dnia dokładamy starań aby wszystkie owoce pochodzące z naszych plantacji sadowniczych były najwyższej jakości. Zatrudniamy ludzi z pasją, dla których jednym z głównych celów, jest dostarczanie w pełni zdrowych produktów, takich, jakie sami by chcieli jeść.

Każdego dnia troszczymy się o potrzeby Twoje i Twoich bliskich.W pełni naturalne produkty wyznaczają kierunek naszego rozwoju, a uczciwe podejście do Klienta, do pracowników i partnerów biznesowych mają być potwierdzeniem dostarczenia najlepszej jakości produktów na rynku. Atmosfera wzajemnej współpracy i życzliwości pomaga nam na co dzień w realizacji powierzonych zadań.

Wiemy, że nic nie jest potężniejsze od siły natury – dlatego to właśnie ona wyznacza nam kierunek, w którym chcemy się rozwijać. Szukamy najlepszych połączeń, codziennie uczymy się coraz więcej na temat dobroczynnych właściwości wykorzystywanych przez nas owoców, a robimy to wszystko po to, byś Ty mógł cieszyć się zdrowiem i doskonałą kondycją – na co dzień! Właśnie dlatego, że wiemy, że to z natury możemy czerpać to, co najlepsze – w naszych produktach nie znajdziesz niczego więcej. Żadnego cukru, konserwantów czy barwników, ponieważ tego, co już jest doskonałe, nie trzeba sztucznie ulepszać!